ZebraniE Stowarzyszenia Polskich Kombatantów, Koło nr.6 w Edmonton.
- 23 mar
- 1 minut(y) czytania
“W ubiegłą niedzielę, 15 marca br., uczniowie klas licealnych naszej szkoły wzięli udział w zebraniu Stowarzyszenia Polskich Kombatantów, Koło nr.6 w Edmonton. Podczas spotkania młodzież zaprezentowała swoje refleksje z wcześniejszego spotkania w naszej szkole. Kombatanci nagrodzili ich wystąpienia gromkimi brawami. Szkołę reprezentowali:
Ewa Czapińska, Daria Lesyk, Julian Kotowicz,
Marysia i Monika Pluchowskie.
Dziękujemy naszym uczniom za piękną postawę uczniowską oraz ich zaangażowanie!”
- Violetta Stryjski








Komentarze