top of page

ZebraniE Stowarzyszenia Polskich Kombatantów, Koło nr.6 w Edmonton.

  • 23 mar
  • 1 minut(y) czytania

“W ubiegłą niedzielę, 15 marca br., uczniowie klas licealnych naszej szkoły wzięli udział w zebraniu Stowarzyszenia Polskich Kombatantów, Koło nr.6 w Edmonton. Podczas spotkania młodzież zaprezentowała swoje refleksje z wcześniejszego spotkania w naszej szkole. Kombatanci nagrodzili ich wystąpienia gromkimi brawami. Szkołę reprezentowali:

Ewa Czapińska, Daria Lesyk, Julian Kotowicz,

Marysia i Monika Pluchowskie.

Dziękujemy naszym uczniom za piękną postawę uczniowską oraz ich zaangażowanie!”

- Violetta Stryjski


 
 
 

Komentarze


bottom of page