Konkurs plastyczny „Piękna nasza Polska cała - miejsca bliskie naszym rodzicom i dziadkom”.
- 29 maj
- 1 minut(y) czytania
Dzisiaj w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Piękna nasza Polska cała - miejsca bliskie naszym rodzicom i dziadkom”.
Uczniowie od klasy przedszkolnej do 12 zaprezentowali przepiękne prace w różnych technikach plastycznych. Jury konkursowe bardzo uważnie przyglądało się pracom i wybrało zwycięzców konkursu, których ogłosimy i nagrodzimy podczas zakończenia naszego roku szkolnego, 13 czerwca br. Pragniemy zaznaczyć, że wszyscy uczniowie biorący udział w tym konkursie też zostaną symbolicznie nagrodzeni.
































Komentarze